odvádíme kvalitní práci s dlouhodobým výsledkem

vnášíme inovace do ověřených řešení

pracujeme s nejkvalitnějšími produkty

nacházíme řešení i tam, kde ho jiní nenašli

odpovědným servisem k bezproblémovému provozu

Dodavatelé technologie

Hlavním partnerem pro dodávky měřící a regulační techniky se na základě našich zkušeností stala firma Honeywell, která dlouhodobě splňuje technická i kvalitativní kritéria svých produktů a při vyvíjení nových aplikací je vždy o krok před konkurencí. Současně však spolupracujeme i s dalšími předními světovými a tuzemskými dodavateli.

Instalaci a servis provádíme zejména u zařízení těchto dodavatelů:

  • Honeywell
  • Amit
  • Belimo
  • BTR
  • Centraline
  • Danfoss
  • Sauter
  • Siemens

Moderní technologie

Zde vidíte některá z nových nebo často využívaných zařízení našich ověřených dodavatelů. Tato zařízení jsou nezbytná pro fungující řídicí systémy moderních budov a zařízení.

Často používané technologie

Často používané technologie

Často používané technologie

Často používané technologie

Často používané technologie

Často používané technologie

Viděli jste na obrázcích zařízeni, která máte nainstalované? Pak Vám gratulujeme! Bude Vám jistě dobře sloužit.

Pokud byste u něj potřebovali provést kontrolu nastavení, změnu konfigurace nebo provést servis, který odhalí, zda je zařízení správně a plně využíváno, ozvěte se nám.

Technologie

Vývoj technologií jde rychle vpřed a stejně je tomu i v oblasti Měření a regulace. Ve své profesi se musíme neustále učit pracovat s rozvíjející se technologií, musíme umět nastavovat novou funkcionalitu a navázat na ni ve vlastních systémech a aplikacích. I díky tomu můžeme nabídnout více než naše konkurence.

Spolupracujeme s ověřenými dodavateli, u kterých kvalita produktů dosahuje standardu požadovaného našimi nejnáročnějšími zákazníky. Chceme pracovat s těmi nejlepšími. Proto jsme si na základě zkušeností za hlavního partnera pro dodávky měřící a regulační techniky zvolili firmu Honeywell, která dlouhodobě splňuje technická i kvalitativní kritéria svých produktů a při vyvíjení nových aplikací je vždy o krok před konkurencí.

 

Kromě společnosti Honeywell spolupracujeme i s dalšími světovými i tuzemskými dodavateli. Jsme proškoleni na instalaci a servis zařízení a aplikací kvalitních dodavatelů jako je Amit, Belimo, Centraline, Comet system, Siemens, BTR, Danfoss, ESBE, Johnson Controls, Saia, Sauter, Toshiba, Vacon a další. Díky tomu zvládneme kvalifikovaně pracovat téměř se všemi produkty, které vytvářejí fungující řídící systémy.

 

dodavatelé (Velký obrázek)

Přehled servisované technologie

Řídící jednotkyDistribuční modulyPohony

Honeywell

Centraline

Amit

Mitsubishi

...


Honeywell

Metz connect / BTR

Amit

Wago

...

Honeywell

Belibo

ESBE

Johnson

...

Frekvenční měničDispečerské systémyDalší zařízení

Honeywell

Toshiba

Danfoss

Vacon

ABB

...

Honeywell SymmetrE

Honeywell EBI

Honeywell XBS

Arena AX

...

.....

.....

.....